Kim jestem?

Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich (…) jest miłość do tego co się robi

Steve Jobs

Nazywam się Bożena Styk

Jestem pielęgniarką z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w tym pięknym zawodzie. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie oraz tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Pielęgniarstwo jest moim zawodem, ale również moją pasją. Swojej pracy oddaję się z ogromnym zaangażowaniem i dzięki temu jest ona dla mnie źródłem satysfakcji. Moim atutem jest pogoda ducha, optymizm oraz serdeczność. Posiadam umiejętność budowania dobrych relacji z pacjentem oraz jego rodziną, co stanowi świetną bazę do pracy i ułatwia rozwiązywanie nawet bardzo poważnych problemów. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm oraz wzajemny szacunek, bo jedynie w atmosferze poszanowania dla ludzkiej godności można nieść skuteczną pomoc i ulgę choremu człowiekowi.

Obecnie pracuję w Klinice Nadciśnienia Tętniczego Narodowego Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie oraz jako wykładowca na Wydziale Pielęgniarskim MUM oraz nauczyciel przedmiotów medycznych w szkole policealnej.

Moje zainteresowania to poza medycyną, literatura, muzyka oraz turystyka górska.

Bożena Styk